O NÁS

Naše společnost působí na realitním trhu již od roku 2010. Za tu dobu jsme pro své klienty vybudovali nabídku komplexních realitních služeb, jakými jsou prodej, pronájem a koupě nemovitostí, spolu s celým spektrem nadstandardních finančních i právních služeb v oblasti realit pro Severní Čechy.

Dále našim klientům nabízíme služby tzv. “bez realitky”, kdy mohou všechny potřebné kroky podniknout ve vlastní režii, a my je poté zastřešíme profesionálním poradenstvím a přípravou potřebné dokumentace. Tyto služby navíc poskytujeme klientům z celé České republiky.

Naším krédem je individuální přístup. Naši odborníci jsou s vysokým nasazením připraveni vyhovět veškerým vašim požadavkům, abyste z jednání odcházeli vždy spokojení. Náš realitní obchod má vždy tři vítěze - prodávajícího, kupujícího i realitního makléře. Obraťte se na nás proto s důvěrou.

5 důvodů, proč se do toho pustit s námi:

  • Vsázíme na jedinečnost a nikdy neprodáváme stejnou nemovitost, kterou poskytuje více realitních kanceláří. Důvod je jednoduchý, děláme vše pro maximálně úspěšný prodej.
  • Úzké portfolio nám umožňuje dát klientům nejvyšší možnou míru angažovanosti z naší strany.
  • Aplikujeme dlouholeté zkušenosti, nasbírané na realitním trhu již od roku 2010.
  • Preferujeme férovost a upřímnost.
  • Jsme připraveni vyhovět vašim požadavkům 7 dní v týdnu.

Kontaktujte nás

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.